מה מספרים עלינו?

סטודנטים שלנו משתפים באהבה את הסיפור שלהם.

שלום! אני מילדות חולמת לדבר באנגלית כמו בסרטים. בביה״ס לא היה לי כוח ללמוד(כמו לכולם) והיום כשאני צריכה ללמד את ילדי או לפחות לעזור להם בשיעורי בית, מצאתי את 24English, אחרי מספר חודשים שוב נזכרתי בחלום שלי של לדבר שותף והיום אני מאמינה שאני סוף סוף אגשים אותו.

אנה אנה

כמו כולם חשבתי שאני יודע אנגלית, עד שהתבדתי. אני עורך דין וכשהתחלתי לחפש עבודה, הבנתי שאני צריך חיזוק נוסף ודחוף לשפה האנגלי, אבל איך? הרי אין לי זמן לנסוע לכיתות! ואז מצאתי בטעות את 24English - לא האמנתי שדבר כזה קיים, אני לומד במשרד, ברכבת ואפילו בחופשות אני לא מוותר לעצמי.

כפיר כפיר

ממליצה בחום! הגעתי כי חברה שלי לא רצת ללמוד לבד(אפילו שזה אונליין), שיעור זוגי זה הדבר גם זול וגם כיף.

סופי סופי

אחרי תקופה לא כל כך שמחה בחיי האישיים, רציתי להתנתק ולנסוע לכמה חודשים לצפון אמריקה. ארזתי מזוודה, הודעתי לכולם ופתאום נפל לי האסימון, ואם לא יבינו אותי?... ואז המליצו לי על 24English לא האמנתי שעד שכל המסמכים היו מוכנים, התחלתי להבין ולתעמק בשפה היפה הזו. אני מודה לכם 24English - ד״ש מארצות הברית

נירה נירה

נתחיל שזה מאוד נוח, לא מזבז זנן על נסיעות ופקקים. בקשר למקצועיות של 24English הייתי שבע רצון.

מיכאל מיכאל

אני כמו כולם, ניסיתי הכל. ללמוד בכיתה, ללמוד לבד, לקרוא, לראות ספרים ומה רק לא... מיותר לציין שהייתי מאוד סקפטית אחרי שהמליצו לי על לימודים דרך סקייפ, אך ההפתעה הייתה רבה... אין בפי תודות ל 24English על הסבלנות של כל הצוות משירות לקוחות דרך המורים ועד בעלי החברה. תודה לכם על הכל.

אוה אוה

תודה לבית ספר 24English על האפשרות שנתתם לי ועל האמונה שגם אני יכול להשיג משהו. הלימודים עוזרים לי פלאים בעבודתי. תודה רבה.

דוד דוד

לא האמנתי שבגילי אחזור ללמוד. אך לא יכולתי לוותר על ההצעה שנתנו לי בעבודה לקידום שכן מקום חדש דרש גם ידע בסיסי ברמת שיחה באנגלית. כמו לכל האמהות, לא היה לי זמן לזה ואז אמרו לי שיש בסקייפ, נסיתי, אהבתי, המשכתי...

ורד ורד

את השיעור הראשון שלי לקחתי לפני חופשה משפחתית, כל כך התחברתי שברגע שחזרנו התקשרתי ישירות למורה והתחלנו ללמוד. תודה רבה ל 24English עזרתם לי לא רק בפן אישי אלא גם מקצועי.

אולה אולה

אנגלית עיסקית? לא ידעתי שבכלל קיים... גיליתי, הופתעתי, השכלתי... תודה.

פאולה פאולה

קידום בבנק? אפשרי ואף רצוי... אך מה עם אנגלית שאלו אותי, מחלקה בינלאומית זה לא צחוק... תודה שמצאתי את הבית ספר, חצי שנה עם מורה מקצועי בנושא הרלונטי.

מורן מורן

כבר מגיל קטן לא הלך לי עם שפות. אך באוניברסיטה אין ברירה וחייבים. פה פגשתי את השיטה של לימודי אונליין. חסכו לי זמן וכסף. תודה.

הלן הלן

תודה ל 24English כבר מספר שנים ניסיתי לבד וחשבתי שאני בכיוון הנכון, אבל טעיתי. תוך זמן קצר ובפשטות מצחיקה המורה עשתה לי סדר בבלאגן.

מקסים מקסים

Уללמוד אנגלית כאשר אתה מעל 40 - זה די קשה. לכל הפחות, אתה שובר את כל הסטריאוטיפים. שנים חיפשתי מקום שבו אני פשוט ילמד כשיש לי זמן ולא צריך להתאים את עצמי לאף אחד. כשמצאתי את 24English - הייתי מופתע לטובה. שיעורים כשנוח לי, אין צורך בנסיעות, לומד בפקקים, התוכנית מותאמת לצרכים שלי, פשוט חלום. תודה, 24English!

סרגיי סרגיי

בעלי קיבל הצעת עבודה בארה״ב של א יכולנו לסרב, מה שבהתחלה נראה כמו חלום, הפך לסיוט מבחינתי. פשוט לא יכולתי לפתוח את הפה ולדבר, הבנתי מה אומרים(פחות או יותר) אך שתקתי. לימודים ב 24English עשו את העבודה ותוך זמן קצר התחלתי לתקשר... תודה רבה 24English עזרתם לי מאוד אני ממליצה בחום ולכולם, רק 24English

ארינה ארינה

לדעת אנגלית וליישם אותו זה שמיים וארץ. היום אין בכלל מקום עבודה שיסתכל עליך ללא שפה נוספת. תודה 24English על ההבנה והמקצועיות.

אלון אלון

בהתחלה ההורים שלי לחצו שאלמד עם מורה פרטי כדי לעלות ל 5 יחידות. אבל כשהכרתי את 24English! זה היה שילוב מנצח בין רצון ההורים לכיף של ממש מלימודים(לא ידעתי שזה אפשרי).

אלכס אלכס

לימודים ב 24English הפכו את החלום שלי לגור ולעבוד בקנדה למציאות. לא האמנתי שאני אעבור בהצלחה את מבחני ה IELTS הלא פשוטים. אך זה קרה והנה אני כותבת לכם בהקור של טורונטו. תודה לכם על הכל.

שרה שרה

תתקשרו כבר עכשיו 1700-7080-24
או השאירו את הפרטים שלכם ואנו ניצור קשר בהקדם.

כל השיעורים שלנו מועברים אונליין, אתם בוחרים איפה ומתי ללמוד.